محیط کار عالی

 

در دنیای کنونی سرعت تغییرات بسیار چشمگیری رو به افزایش نهاده است و تغییرات بسیار سریع در تمامی جنبه های زندگی و کاری افراد وارد می شوند. قالب ها و استانداردهای روزمره، گذشته و سنّتی دیگر جوابگو نخواهد بود و بایستی برای هر یک از آنها قالبی جدید، نو و مطابق با شرایط فعلی ایجاد نمود. محیط در کسب و کارها نیز به همین گونه بوده است و تغییرات آنها بسیار سریع و چشمگیر خواهد بود آنچه در ۱۰ یا ۲۰ سال گذشته به اندازه کافی خوب بوده است در حال حاضر خوب نیست. سازمان ها برای ماندگاری و موفقیت های آینده باید محیط کاری مناسبی ایجاد کنند.
کتاب پیش رو تحت عنوان محیط کاری عالی برای همه یکی از بزرگ‌ترین تحقیقات کارکنان در جهان بر اساس ۳۰ سال تحقیق در بیش از ۶ هزار شرکت روی ۱۰ میلیون نفر در ۵۸ کشور شش قاره جهان پایه‌ریزی شده است و با ارائه نقشه کلی ساخت یک فرهنگ برتر و پایدار و تبیین ارزش هایی از قبیل اعتماد، برابری و خلاقیت به حداکثر سازی قابلیتهای افراد در سازمان ها کمک می کند.
این کتاب نوشته مایکل سی بوش و به تلاش دکتر محمد مهدی ابریشم کار به زبان فارسی ترجمه گردیده است. این کتاب در انتشارات نسل نو اندیش منتشر شده است.

 

 

اطلاعات بیشتر و خرید:

شما میتوانید این کتاب را از اینجا، یعنی انتشارات نسل نو اندیش تهیه کنید.

شما میتوانید ورژن الکترونیکی این کتاب را از اینجا ، یعنی فیدیبو تهیه کنید.

 

محیط کار عالی برای همه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *